Muzeum w Palmirach ponownie otwarte.

Muzeum Historyczne Miasta Stołecznego Warszawy informuje, że po kilku tygodniach remontu 1 lutego ponownie zostanie otwarte i udostępnione dla zwiedzających Muzeum W Palmirach. Przypomnijmy, że Muzeum w Palmirach zamknięte zostało na początku grudnia 2012 roku.


Muzeum w Palmirach zamknięte do 15 marca 2013 r.

Zgodnie z zarządzeniem dyrektor Muzeum Historycznego m.st. Warszawy, Muzeum-Miejsce Pamięci Palmiry będzie zamknięte dla zwiedzających od 11 grudnia 2012 r. do 15 marca 2013 r. Powodem zamknięcia są prace remontowe prowadzone w obiekcie.


Zimowa wycieczka po Puszczy Kampinoskiej 12.01.2013 roku

Kampinoski Park Narodowy zaprasza na nowy program dla turystów indywidualnych – wycieczki z pracownikiem parku. Wycieczka będzie odbywała się w drugi weekend każdego miesiąca. Trasy i miejsca startu wycieczek będą zróżnicowane w zależności od tematu i pory roku. Wycieczki będą miały formę pętli z powrotem do miejsca wyjścia. Przewodnikami będą pracownicy parku – naukowcy, pracownicy […]

Opracowano na podstawie informacji mieszkańców wsi Łomna i Palmiry, Monografii Kampinoskiego Parku Narodowego oraz książki Władysława Bartoszewskiego "Palmiry".